O NÁS

PROČ DE VRIES GROUP?

Jsme zavedená inkasní společnost s několikaletou praxí v řešení spotřebitelských pohledávek. Můžeme se pochlubit dlouhodobými a prokazatelnými úspěchy při poskytování služeb různým nebankovním finančním společnostem napříč Evropou. Naše řešení jsou nákladově efektivní a vždy dosáhujeme těch nejlepších výsledků.

SOUSTŘEĎTE SE NA RŮST SVÉHO PODNIKÁNÍ, MY SE POSTARÁME O VAŠE POHLEDÁVKY

Přenechte nám Vaše pohledávky a soustřed’te se na Vaše vlastní podnikání. Uvědomujeme si, že Vaše podnikání je pro Vás prioritou a zabralo Vám hodně času vytvořit firmu, jakou máte. Dovolte nám zrychlit Vaše cash flow a vymoci platby pro Vás, zatímco budete dosahovat se svou společností další a další úspěchy.

INOVACE A IT

Stále hledáme cesty, jak zlepšit naše výsledky a tím i služby, které poskytujeme našim klientům. Průběžně zdokonalujeme naše pokročilé IT systémy a školíme si své zaměstnance.

NÁŠ TÝM

Také byste nesvěřili elektroinstalaci topenářům. Hlavní činností De Vries Group je vymáhání pohledávek ze spotřebitelských úvěrů a to je to, co umíme nejlépe. My věříme, že jsou to naši lidé, kdo má největší význam pro naše výsledky. Klademe důraz na kvalitu telefonních hovorů, pečlivě nastavujeme upomínkové dopisy a SMS upomínky a zaujímáme vstřícný ale důsledný přístup při řešení Vašich pohledávek. Jsme za všech okolností profesionální a vždy diskrétní – Vaše doporučení je naší nejlepší reklamou.